Fala Park Hotel Wolsztyn

Boutique Hotel
w najpiękniejszym mieście Wielkopolsk

Hotel na miarę XXI wieku

zarezerwuj pokój

hotel

Jesteśmy oryginalnym miejscem, częścią aktywnej i otwartej społeczności, które łączy autentyczne, lokalne doświadczenia, współczesny design, nowoczesne technologie, znakomitą kuchnię i serdeczną obsługę.
Po prostu zarezerwuj, przyjedź i baw się dobrze. Życie jest zbyt krótkie na przeciętność!

Dowiedz się więcej

Nowoczesny Boutique Hotel w centrum Wolsztyna, to nie tylko dobra lokalizacja oraz piękny wystrój ale również przystępne ceny...

Zobacz cennik

FALA PARK HOTEL to nowoczesne pokoje hotelowe na miarę XXl wieku. W ofercie mamy pokoje jedno, dwu, trzyosobowe oraz przestronny apartament...

Rezerwuj

pyszne jedzenie

Hotelowa kuchnia

Nasze dania oparte są na tradycyjnych przepisach oraz na świeżych, sezonowych produktach od sprawdzonych dostawców.. Profesjonalna obsługa i kultura osobista personelu współtworzy wyjątkowy klimat naszej restauracji.

Menu restauracja Menu śniadania 

Bogata oferta dodatkowych aktywności

Siłownia

Nasza siłownia to nowoczesny wygląd, profesjonalny i funkcjonalny sprzęt, które  zapewnią treningi na bardzo wysokim poziomie.

Squash

Squash to gra, która pozwala solidnie zmęczyć, spalić morze kalorii, a przy tym daje mnóstwo radości z rywalizacji.

Tenis

Zapraszamy na (prawdopodobnie) pierwszy w Polsce publiczny kort tenisowy na dachu obiektu! Nowoczesna, sztuczna nawierzchnia pokrywa aż 683m2!

Kraina zabaw

Małpi Gaj, w którym najmłodsi klubowicze Fala Park mogą poszaleć wśród specjalnie przygotowanych, pomysłowych instalacji.

Bowling

Nasze 4 tory do bowlingu są wyposażone w najnowocześniejsze mechanizmy rozstawiania oraz możliwość uruchomienia trybu ułatwiającego grę dzieciom.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Do Państwa dyspozycji mamy dwuosobowe kajaki oraz rowerki wodne. Wypożyczalnia jest czynna w okresie maj-wrzesień.

Najlepsze drinki i muzyka

FALA PARK PUB

W piątek i sobotę zapomnij o klasyce. Przygotuj się na pomysłowe drinki i autorskie smaki serwowane w swobodnej i przyjaznej atmosferze w naszym pubie. To Twoje nowe ulubione miejsce spotkań, w którym możesz spędzać czas w towarzystwie lokalnych mieszkańców

Dowiedz się więcej

Zadbaj o siebie
Zabiegi pielęgnacyjne

Dowiedz się więcej

Nasza oferta

wyświetl